Ürünlerimiz
 
Bayiliklerimiz
Hakkımızda
1995 yılında kurulan MARPLAST LTD. ŞTİ. Ege bölgesinde bir ilki gercekleştirerek ENPAŞ A.Ş ile birlikte mühendislik plastiklerinin satiş ve lojistik desteğini siz değerli müşterilerimize vermeye başlamıştir.

      Fırmamız mühendislik plastikleri konusuna ek olarak gelen talepleri de göz önünde bulundurup ürün yelpazesini ve verdiği hizmetleri gelistirmek amacı ile 1998 yılında AKSOY PLASTİK’in Ege bölge bayiliğini almıştır. Böylece enjeksiyon müşterileri taleplerinin yanı sıra ekstürüzyon ve şişirme müşterilerinin taleplerini de karşılamak için sektördeki hizmet ağını genişletmistir.

      Her zaman ilkleri ve en iyileri gerçeklestirmek amacında olan şirketimiz, edindiği tecrübe ve deneyimler doğrultusunda TPE konusunda sağlam bir temeli olan ELASTRON firması ile iş birliği içerisine girmiş ve Ege Bölge bayiliğini almıştır.

      Firmamız, proje bazında yaptığı çalışmaları, dürüst ve ilkeli personeli ile birlikte, lojistik, pazarlama, satış ve teknik destek gibi konularda Ege bölgesinde plastik sektörünün kalbi olarak hizmetlerine devam etmektedir.
Anasayfa | Hakkımızda | Uygulamalar | Referanslar | İletişim | English

Işık 1 sitesi 169 sokak No : 8 / 20 Tel: +90 232 472 22 99  Fax: +90 232 472 21 89 [email protected]
Web Tasarım Deltawebsistem